Alustame pisut positiivsemal lainel, kuna iseenda bossiks olemise juures on mitmeid plusse, mistõttu on see ka niivõrd ahvatlev karjäärivalik paljude jaoks

Samuti on vähemalt pool viga sinus, kui oled mehega liidu juba loonud, aga kirg kipub kaduma. Ta mõtleb, analüüsib, otsustab, teostab. Mehelikku meest aga teine meesenergia ei köida.Kuna kõigile on teada, et ARMASTUS KÄIB KÕHU KAUDU - ja omajagu tõtt on selles peidus -, on perenaisest tõesti kasu siis, kui tarvis mehele tütarlapse ja armastaja abil juba loodud muljet süvendada. See tähendab seda, et muidugi võidad veel tüki mehe südamest, kui vaaritad talle oivalise ahjuprae või õmbled pärast möödunud kirglikku õhtut ta särgile nööbi 🧷väledalt ette tagasi.

Erakordne külaline aias, aus ülestunnistus ja pisut.

. Ja kuna see on iseenesestmõistetav, siis ei ole tarvis seda endale korrutada. Nemad on naisenergia kandjad. Tütarlaps on see, kes suudab ühtviisi vaimustuda nii mööda lendavast liblikast kui mehest. Temast õhkub tulisust ja iha. Ta teab, kuidas asjad käivad. Igal aasta, jõulude ajal toome me tuppa kuusepuu, ikka ja jälle saavad me käed okastest torgitud, kuid see läheb mööda ja järgmisel aastal kordub kõik sama moodi. Tavaliselt on kolmas löök juba hinge, kuhu see reeglina kauaks püsima jääb. Ideaalne lisand omleti kõrvale ning head suupistena ampsata! Suuremad männikad ja pilvikud pistan ma soolveega purki. Me ju tahaks enda kõrvale meest, kes teab, kuidas asjad käivad, kes mõtleb, otsustab, teostab ja saab kõigega hakkama. Olgu, mõistan, kuid roosid. Nüüd tõmbame mõned paraleelid. Säilivad hästi, on just parasjagu soolased, et salatit teha ning kogu protsess ise on märksa lihtsam ja mugavam kui vajutisega soola panemine. Loomulik kaitse refleks, tahame siinkohal näidata seda et me oleme tugevad. Kuid ära pane enda õnnetunnet mehest sõltuma, sest see kurnab nii sind kui ka teda.See õnnetunne seisneb rahulolus iseendaga, oma kehaga, oma meelega.

TOURIST BUS SIMULATOR Episode 1 "Turismi kompanii esimene buss"

.

6. Uue akvaariumi käivitamine ja sissetöötamine |

. Meeste jaoks on see ligitõmbav.Nii nagu ükski naine ei soovi enda õlule mehe õnnelikuks tegemise koormat, ei soovi sama kandamit ka mees. Siinkohal peab ju olema aus ja tunnistama, et meil kõigil on hinges omad okkad mis vahest on me hinge nii ära kriipinud et selle peegeldusest ei näe me endeid enam ammu. Oma mõttemaailmast tasub kustutada lause: “Alati saab paremini!” Muidugi saab. Reisilaen lõppsaldos kajastatakse bilansis kohustusena laen. Tütarlaps tunneb ja tunnetab elu. Kuid Helga taimeaias ma aina ohhetasin. Kuigi piiblis on selline lause kus öeldakse et kui sind lüüakse ühele põsele, keera ette teine põsk. Ilu pärast mõned porgandirattad ja sibularõngad ka. Tal paistab olema iga töö jaoks eraldi kätepaar ning iga probleemi jaoks lahendus. Reeglina on valik kõikjal üsna sarnane ja tõelisi üllatajaid nii kergelt enam ei leia. Ta tunneb nii pilgu- kui ka puudutusekunsti.

Välguga pildistamine -

. Perenaine on imeline olevus, aga tema lahenduste leidmisele ja asjade ära tegemisele suunatud energia on mehelik. Ehk lühidalt: JAH, viga on sinus, kui sul ei näkka. Ja seegi on mehelik energia. Kapseldumine aga tähendab seda, et me ei soovi ega oska hiljem omi tundeid ja tundmisi sõnadesse panna. Kass oleks ka peaaegu kaasa tulnud, aga vist nägi, et hästi ei mahu ja loobus. Üks ägedam taim kui teine. Tasub olla valvas märkide suhtes, kas mees endale hoopis uut ema ei otsi, kes teda kasiks ja kostitaks.KUNINGANNA ON TARK. Pikemalt seletamatagi on selge, et armastaja käivitab mehes ürgse paaritumisiha.

Kõige ligitõmbavamad arhetüübid on TÜTARLAPS JA ARMASTAJA. Samamoodi püüdleme alateadlikult alati paremaks saamise poole.B. Me ei korruta ju ka pidevalt, et kaks korda päevas on tarvis hambaid pesta. Iseka tundena ei küsi ta meie käest luba, kas me oleme selleks valmis või mitte. Laen alates 17a väikelaen pangast. Alustame pisut positiivsemal lainel, kuna iseenda bossiks olemise juures on mitmeid plusse, mistõttu on see ka niivõrd ahvatlev karjäärivalik paljude jaoks. Alustame pisut positiivsemal lainel, kuna iseenda bossiks olemise juures on mitmeid plusse, mistõttu on see ka niivõrd ahvatlev karjäärivalik paljude jaoks. Nende valik on lihtsalt sedavõrd sümpaatne! Pole ammu enam sattunud aiandisse, kus oleks nii palju põnevaid taimi. Aga tolmuhari käes 🧹või aiatööst mudased kalossid jalas meest ei kütkesta.Nende meeste suhtes, kes seda ligitõmbavaks peavad, võiks isegi ettevaatlik olla. Igaüks vastutab ise oma õnnetunde eest ning koos võiks olla soovist jagada oma rõõmu ja õnne.MUIDUGI TAHAB MEES TUNDA, ET SUUDAB SIND VEEL ÕNNELIKUMAKS TEHA, nii et paku talle seda tunnustust ja rahuldust. Naine, kes end imetleb nii seest kui väljas, selmet pidevalt vigu otsida, on ja paistab õnnelik. Ta naerab ja kilkab, nutab ja ahastab ehedalt ja vahetult. Armastus on andestamine, kuid loomulikult ei tohi me seda andestamist kuritarvitada. Kuna tütarlapse ja armastaja energia käivad pigem kokku uudsuse, põnevuse ja kirega, on suhte loomiseks ja hoidmiseks tarvis nii perenaist kui kuningannat. Okkad võivad tulla kust iganes, näiteks valesti mõistmisest või ka sellest, et teineteist ei kuulata. Seega on meil, inimestel vaid kaks põske kuhu lüüa saab. Aga ometi ei hiilib see tunne nagu vargapoiss meile ligi varastades meilt ei rohkem ega vähem kui terve mõistuse. No jah- nüüd ütleb mõni inimene kohe, et aga mina ei toogi jõuluks kuuske tuppa. Kaaned kõvasti peale ja pea alaspidi jahtuma. Selles peitub nii tema voorus kui ka puudus. Kuninganna ja perenaine on pigem mehelikku energiat kandvad naisarhetüübid. Ta oskab nautida nii ennast ja ka meest, nii mängu kui ka elu

Märkused