Anna endale andeks vigade eest ja võta vigu kui võimalusi neist õppida ning olla tulevikus parem

Söö korralikult ja puhka end välja. Anna endale aega paranemiseks – nii füüsiliselt kui ka emotsionaalselt. Kui oled sellele murele kaua aega mõelnud, võib uue suuna võtmiseks samuti päris palju aega kuluda. Keskendu maailma loomulikule ilule. Oleks tark tasakaalustada andestamist kindla teadmisega, et kurjus on maailmas olemas ja mõnele inimesele lihtsalt meeldib teistele haiget teha. Andestus on ainult sinu ja mitte teise osalise jaoks. Sinu andestus võimaldab sul eemale astuda temast ja ühtlasi ka sellest valust. Kui sa ka ei näe siirast patukahetsust, siis mõista, et sellele inimesele andestamine teeb head ainult sulle, mitte süüdlasele.• Kui meile viga teinud inimesed tehtut tõeliselt ei kahetse, peame kasutama tarkust, et vältida sarnase hingevalu kordumist. Taipa, et paremuselt teine viis kätte maksta on muuta teiste inimeste kurjus millekski heaks ja leida ka kõige pilvisemast taevast lootustandev päikesekiir. Asja võti peitub tänulikkuses: Uuringud on näidanud, et olemasoleva hindamine võib suurendada sinu õnnetunnet ja vähendada negatiivseid emotsioone. Hetk - kas saab riik laenud. Hea lugeja, leidsime Sinu arvutist pahavara Kontrolli oma veebilehitseja lisasid või pöördu abi saamiseks IT-spetsialisti poole. Vaata asja suuremas pildis. Seega on eriti oluline, et sel ajal korralikult trenni teeksid. Ka esimene sissekanne selles nimekirjas tuleb ilmselt suure viibimisega, sest oled nii kaua keskendunud vaid negatiivsele. Kasutad oma aega tunduvalt väärtuslikumalt, kui oma soovidele ja nende saavutamisele keskendud.Anna endale oma vead andeksÄra piina end minevikus tehtud vigadega – õpi neist, lase neist lahti ja liigu edasi. Palju lihtsam on mängida hea samariitlase rolli kui olla see vaene hingeline, kes teepervele verisena ja vermeis hüljati. Säärane inimene ei muutu ilmselt kunagi usaldusväärseks, nii et hoia temast võimalusel eemale. Taipa, et aramea keeles tähendab sõna "andestama" sõna otseses mõttes "lahti harutama". Selleks tuleb meil võib-olla vältida neid inimesi, kes ei kahetse meile tehtud ülekohut. Õpi, kuidas tasakaalustada usaldust tarkusega.

Tema emal oli tavaks talle öelda: "Otsi sealt abistajaid." Meenuta inimesi, kes sind su painajalikus läbielamises abistasid. Kuigi pole mingit mõtet piinata ennast selle inimese tegude tõttu, ei tohiks sa muutuda ka tema vabatahtlikuks ohvriks. Kui hakkad juba varem end raha säästma harjutama, suudad seda ka pikaajalisemalt hoida. Koosta nimekiri kõigist headest asjadest, mis selle kohutava kogemuse järel tekkisid. Tugeval emotsionaalsel valul on kehale tuntav mõju. Pea meeles, et sa ei pea olema sõbralik inimestega, kes sinuga halvasti käituvad. Sinu viha on sidunud su inimese külge, kes vastutab su valu eest. Kõige kiirem viis vabastada end vaenlasest ja kõigest sellega kaasnevast negatiivsusest on talle andestamine. Vanade haavade pimedast metsast uue raja loomisel teed sa kindlasti ka vigu. Isegi, kui hoiad päevikut privaatsena ega lase seda kellelgi teisel lugeda, aitab päeviku pidamine ka probleeme lahti mõtestada ning stressirohkete olukordadega toime tulla. Copyright © Ekspress Meedia AS. Muidugi on tunne, et pensioniiga on pikkade aastate kaugusel, aga just seetõttu saad just nüüd raha säästma hakates lõpuks suurema summa kokku koguda.Võta ette samme oma eluunistuse täideviimiseksÄra lükka oma elu eesmärkide saavutamist edasi.

MEIE ISA PALVE. Klassikaline ja uue ajastu versioon. | Sa.

. Haruta lahti kõik kütked ja vabasta end selle inimese inetusest. Ehk ei keerlegi kõik sinu ümber. Oled arvatavasti liiga kaua keskendunud läbielatud kogemuse halbadele külgedele. Psühhoterapeudid on selgitanud, et pidev jälgimine, mida teised teevad, ei aita sul oma eesmärke saavutada. Luba endal emotsioone kogeda ja neid läbi elada. Ole ka enda suhtes kaastundlik.

Inglitibadega deemon: Anna andeks kallis aga see on.

. Laen… Ekspressraha laenud: kiirlaen nädalavahetusel Inbank laenud: tagatiseta väikelaen ja autolaen… Laen. Nagu kirjanik Rose Sweet on öelnud: "Usalduse puudumine tähendab mõnikord lihtsalt teise inimese puudujääkide tunnistamist."• Andestamine ei tähenda väära käitumisega leppimist. Anna endale andeks vigade eest ja võta vigu kui võimalusi neist õppida ning olla tulevikus parem. On tõsi, et kaugeltki mitte kõik inimesed ei ole usaldusväärsed. Ole enda vastu kannatlik ja lahke. Mõtle nende lahkusele ja isetusele. Lähene probleemile täiesti uuest vaatenurgast ja näe asja positiivsest küljest. Valusad mälestused võivad aidata meid tulevaste kannatuste eest kaitsta. Kui pead ka edaspidi suhtlema kellegagi, kes on teinud sulle ülekohut ja selle eest vaid pealiskaudselt vabandanud, kuid samas jätkanud oma halba käitumist, siis ei pea sa sellist inimest enam usaldama. Kuigi meiega võib juhtuda õnnetuid asju, on parimaks vastuseks mõelda neist läbielamistest kui katsetest, mis meid kas hävitavad või tugevamaks teevad. Mõtle oma vaenlasest kui kellestki, kes on aidanud sul edasi areneda

Märkused