Ära lange ohvriks! Õpi, kuidas tunda ära püramiidiskeem ja pettus

Kui sul tekib tunne, et sa hakkad lapsega suheldes enesevalitsust kaotama, mine lihtsalt teise tuppa ja rahune seal maha. Üsna universaalselt otsitakse aga peamiselt teatud omadusi saadavalt laenult:madal intresspikk maksetähtaegraha on vaja kiirestiKuldse Börsi poole kiputakse pöörduma siis, kui on teada, et laenufirmad raha ei anna. Kui soovid võtta laenu eraisikult, pead tegema kindlasti laenulepingu ning selle notariaalselt allkirjastama.Kõige julgem on võtta laenu korralikult tegevusloaga laenufirmalt.

Kui turjal on paarkümmend lisakilo, siis kuidas neist vabaneda.

.. KÕIK laenuandjad peavad Eestis saama Finantsinspektsiooni tegevusloa. Viimases on pidevalt tunduvalt rohkem soove. Kui sa käitud oma lastega lugupidamatult võid peagi veenduda, et see tuleb sulle ringiga tagasi. Muidu hakkab laps hiljem seda sinu vastu ära kasutama, teades, et saab lõpuks ikka seda, mida tahab. Ütle seda rahulikult ja ainult ühe korra. Taoliste laenusoovide summad küündivad ka väga suurtesse summadesse, vahel lausa poole miljoni euroni.Laenu tohiks võtta AINULT reaalsest laenufirmast või notariaalse lepingugaKuldses Börsis laenu otsimisel on aga üks väga kole pahupool: petturid. Kasuta karmimaid meetodeid ainult siis, kui kergemad ei aidanud.

Leedu: Suwalki koridori kaitsmist õpib suvel 1500 NATO sõdurit - ERR

. Kas lepingutingimused tunduvad inimlikud ja mõistlikud?. Juhul, kui laps endiselt ei reageeri, võta talt ära võimalus teha midagi, mis talle meeldib või keela minna kuhugi, kuhu ta ammu minna on tahtnud. Kui see nipp ei tööta, võta talt ära talle meeldivad tegevused. Aga kui oled lapse lugupidamatu käitumise põhjuse suutnud leida, siis edasi läheb juba lihtsamalt. Isegi, kui tegemist on reaalsete lubadustega, ei tekita see kahjuks usaldust.Laenu tahetakse võtta lihtsalt eraisikult – laenufirmat ei usaldataAlati ei ole kuulutused aga seotud võimetusega laenu mujalt saada. On küll mitmeid kuulutajaid, kes lubavad sõlmida notariaalse lepingu ja anda tagatiseks oma kinnisvara, kuid väljaspool selliseid kuulutusi jääb alles reaalne hirm, et oma laenatud raha ei näe mitte kunagi enam.Ka laenutingimused on tihti väga ulmelised. Kui ütled lapsele tema sõprade juuresolekul: „Ära käitu minuga lugupidamatult," ja lahkud, siis see peaks ta maa peal tooma, iseasi, kui kauaks. Kõik laenufirmad, mida kajastame Financer.com laenuvõrdlustes, on Finantsinspektsiooni poolt väljastatud tegevusloaga ning igati legitiimsed firmad, mis on spetsialiseerunud sellele valdkonnale.

Hiljem selgita oma lapsele rahulikult, et tema käitumine oli ebasobiv.Kui läheb vaidluseks Kuldne Börs – nimi, mida teame kõik ning üks väheseid kuulutuseportaale, kuhu saab iga inimene täiesti tasuta kuulutuse üles riputada. Tegele sõbrafaktoriga Paljud lapsed püüavad oma sõprade ees nö. Ainult nii saad garanteerida, et sa ei lange petise ohvriks ning saad raha kätte turvaliselt! Viktoria Krusenvald Financer.com Eesti toimetaja. Ära kahtle endas ja ära anna talle kauplemisvõimalust. Ära lange ohvriks! Õpi, kuidas tunda ära püramiidiskeem ja pettus. Hoian finantsteemadel kätt pulsil ning jagan oma teadmisi ka sinuga, et sa saaksid saavutada parema rahalise olukorra ja teha parimaid otsuseid. Ära ole üks nendest vanematest! Lastele saab anda teada, et sa pole nende käitumisega rahul mitmel moel. See võib olla esmalt midagi väikest, nagu õhtul magustoidust ilmajäämine. Soove inimestelt, kes otsivad võimalust leida raha. Paljud laenusoovi kuulutused on kaunistatud kommentaaridega, mis väidavad väga vigases eesti keeles, kuidas nad annaksid hea meelega laenu. Mõned otsivad ka pisikest laenusummat, millega tasuda üür või muid vajalikke igapäevakulutusi.Äri jaoks otsitakse laenu aga kõige rohkem – olgu sooviks ettevõtet arendada või leida koostööpartner. See ei ole viisakas." Kui ta siiski jätkab sinuga ebaviisakalt suhtlemist, anna talle teada, et sa ootad vabandust

Märkused