Aus inimene kes annab laenu krediidi

Kuid see annab võimaluse armastuse avaldumiseks. Nähes teise sisemist võitlust, jäädes tunnistajana paigale.  Pakkudes nii turvalist ruumi. Laenukeskus, laen TH Bank. Armumine juhatab meid lähemale nii iseendale kui armumisobjektile. Meie Hinges on midagi liikunud. Tõsi ta on, et armumine pole veel armastus. Nii saab lubada sel ka nähtavale tulla ja lõpuks omati seda nii iseenda kui teiste hüvanguks kasutada.

Aga tõsi ta on, et vahel paneb see ikka vanduma ka! On imede aeg. Kui võtame armumist kui arengu kiirendit, siis -  raketid lennaku!Tänan teid armsad sõbrad, kes te armute ja seda tundmust jagate. See toob oma jõus nähtavale nii ilu kui ka valu. Armumine äratab meis looja ja avab piiritult võimalusi, võimaldades näha ja kogeda seda, mida varem võimatuks pidasime. Jaa, olen endiselt emotsionaalne. Ja siis saab selle endale inimene, kes on olnud minu armumistunde päästikuks. Meie Peegliteks ongi Päris Inimesed, need samad, kes on õrnadel hetkedel meie lähedal. Ma armun, olen armunud sageli rängalt ja sügavalt. Nemad saavad osa ka meie eredast särast ja soojusest. Laen ettevõttele, kiirlaend. Hirmutav – tee on looklev ja liigub metsa ääres, teisele poole jääb kuristik. See tunne justkui maailm on ühtäkki piiritu, jõudu on palju ja vahel ei tea kuhu seda kõike panna. Tormid möllavad ning haaravad endaga kaasa, pöörates iga kivi tagurpidi. Lisaenergia, mis on kerkinud minu enda sees. Nutan ning naeran südamest ja põhjalikult. Minus kasvab ühtaegu nii põnevus kui ka tänulikkus. Kasvab nii tõstev tuulehiil kui ka alandlikuks tegev rahu ja usaldus. Kindlasti suunan osa ka kirjutamisse ja kasvamisse. Laena soodsalt, kas tasub isepankurist laenu võtta. Sisemised protsessid toimuvad endiselt, kuid sealsamas leidub ka rahukoht, kus on tuulevaikne kese. Iga armumine, kui see toimub lahtilaskmisvõimega, sisaldab avarust ja tohutut potensiaali igaühe jaoks iseenda vabastamiseks meie sees olevatest piiravatest müüridest.

Nõid Alisa annab nõu, kuidas leida oma ellu sobiv.

. Ikka kirjeldan seda suure, kontrollimatu energiavoona, mis lihtsalt vahel meie olemise kokku jooksutab. Seda on palju, seda on väga palju. Ka toovad tugevad tundmused vahel esile ärevust, paanikahoogusid ja neile järgnevat tardumust. Armumine annab meile võimaluse olla tõeline ja olla lähedal. Energia tase tõuseb, õhus on elektrit. Aus inimene kes annab laenu krediidi. Iga armumine annab sellesse tundesse paigale jäädes, esile tulevale otsa vaadates ja vaatlejaks olles võimaluse iseendale lähemale tulla. Jaa, tormid võivad olla hirmutavad, aga need inimesed, kes jäävad neil hetkedel minuga, on minu inimesed. No lahe… Iga armumine on kingitus. Mina ise olen õppinud seda energiat rakendama näiteks õpingutesse, maalimisse, muusikasse, loomingusse, riietesse, tantsu, liikumisse jms. Armumiste rohket aasta lõppu ja tulevaid aastaid sõbrad! Lendame! Marilii Tootswww.joogatunnid.ee​.

Laenuintressi alammäär; aus inimene kes annab laenu

. Tundub, et lausa lambipirnid lähevad läbi. Aga selles tormis peitub ka kese.Elu on õpetanud mind oma väge üha enam haldama. Jaa, me saame armuda ka Ilusse, Muusikasse, Loodusesse, Elusse, Tähistaevasse, Täiskuusse, Iseendasse jne. Selle teeb lihtsamaks omandatud oskus jätta Peeglid terveks, jääda vaatlejaks. Tänan teid, kes te loote ja hoiate ruumi, kus meil endil ning teistel on iseendaga hea olla – nii me armumegi. Annab võimaluse sügavaks energeetiliseks ja tõstvaks läheduseks nii enda kui teistega …see on sisemine kutse vabadusele. Uurides mägesid ja sügavikke. Me saame armuda oma teekaslastesse ja partnerisse üha uuesti ja uuesti. Me ei saa seda sõitu peatada ega lõpuni kontrollida. Mitte midagi, mis meis on, ei saa enam jääda varjatuks

Märkused