Coop ja Inbank ostsid Krediidipanga ära

Coop ja Inbank ostsid Krediidipanga ära - Karl Friedrich

.. Varem on ta juhtinud Läti finantseerimisettevõtet Mogo ja olnud asutaja ja tegevjuht liisingettevõttes Motoro Leasing. Kiirlaenusid võib täpsemalt jaotada järgnevalt. Coop ja Inbank ostsid Krediidipanga ära Inbanki juhatus sai Eestis ja Lätis uue liikme - ä.

Coop ja Inbank jagavad ümber osalused Krediidipangas - Majandus

.

Esmaspäev Äripäeva raadios: Tallinna Vee tariifivaidlus ja Inbanki plaanid. Nädala raadiohitid: Katre Kõvaski juhtimismanöövrid ning Coop Panga. Inbank AS ostis tervenisti endale tütarettevõtte Inbank Liising AS, teatas ettevõte. Täna käivad meil läbirääkimised Inbankiga osaluse omandamiseks COOP Pangas. "Panga juhtkond on viimasel poolel aastal otsinud aktiivselt erinevaid võimalusi, kuidas edasi liikuda. aastast töötas ta Hansapangas ja Swedbankis, juhtides tarbimisfinantseerimise erinevaid valdkondi.Inbanki nõukogu esimehe Priit Põldoja sõnul on Piret Paulus tõeline tarbimisfinantseerimise professionaal, kelle taolisi on Eestis väga vähe. “Meil on väga hea meel, et pärast Coop Finantsi käivitamist otsustas Piret liituda Inbanki meeskonnaga, et ehitada üles uutmoodi panka. Nime vahetamisest teatades mainis ühistu juhatuse esimees Ülle Mathiesen ka soovi Coopis osalus omandada. Coop ja Inbank ostsid Krediidipanga ära.

Lugeja: mis asi on Coop ja kuidas saab seda eestimaiseks.

. Ledinš omab ka töökogemust audiitorbüroodest BDO ja Deloitte. Mai keskpaigast on Lizingsi uus tegevjuht Girts Ledinš, kes juhtis enne Inbankiga liitumist liisingu valdkonda Norvik Bankas. Varem on ta töötanud Swedbanki Balti panganduse äriarenduse divisjoni väikefinantseerimise osakonna juhina, olles vastutav Eesti, Läti ja Leedu tagatiseta laenutoodete ning krediitkaartide valdkonna strateegia ja arenduse eest. Täna andsid meie liikmed juhtorganitele rohelise tule läbirääkimised Inbankiga edukalt lõpule viia," sõnas ta kahe nädala eest. Laenud veerennis, laen arestitud kinnisvara tagatisel. aasta detsembrist vastutab Paulus panga müügi- ja turundusvaldkonna eest. Coop ja Inbank ostsid Krediidipanga ära. SmsMoney laenude andmine

Märkused