Elukindlustus – kuidas, miks ja millal?

Kindlustussummaga saab haigusest taastuda ja katta vajaliku kulud toimetulemiseks. Oluline on tähele panna ka vanust, kuna erinevates seltsides on määratud erinev vanuse piirmäär. Samas igapäevaselt ei mõelda sellele, kuidas hakkama saada, kui jäädakse ootamatult üksi. Väljamaksed on sellise kindlustusliigi puhul tulumaksuvabad.Investeerimisriskiga elukindlustus – teine raha kogumisviis on pisut riskantsem, kuna erinevalt garanteeritud intressimääraga kindlustusest ei taga siinkohal kindlustusselts tootlust. Elukindlustus – kuidas, miks ja millal. Elukindlustuse sõlmimine on personaalne ja põhjalik protsess, et tagada parimad võimalused Sinu kindlustamiseks. Aktiivsed nooredAktiivne elustiil, sportimine ja mõnikord ka ekstreemsed hobid annavad elule põnevust juurde. Parim liisinguintress lisaraha. Lepingu sõlmimisel saab otsustada summa, mis surmajuhtumi korral soodustatud isikule makstakse ning sellest summast sõltub ühtlasi ka igakuine makse.Laenukindlustus – laenukindlustus on üks levinumaid katteid, mis on võimalik elukindlustusega tagada. Hüvitise suurus sõltub seejuures püsiva puude astme järgi.Õnnetusjuhtumid – õnnetusjuhtumi kate on üldisem nimetus hüvitise kohta, mis tasutakse juhul, kui õnnetuse tagajärjel peaks kindlustatu invaliidistuma või kaotama ajutiselt töövõimetuse. Nimelt lepitakse lepinguga kokku fikseeritud intressimäär ja kindlustusperiood ning surma korral või kindlustusperioodi lõppedes makstakse välja säästetud rahasumma. Paraku võib sellega kaasneda ka suurem õnnetuste tõenäosus. Aktiivse tegevuse tõttu toimunud õnnetusjuhtum võib inimese pikaks ajaks töölt eemale jätta, mistõttu sissetulekud oluliselt vähenevad.  Paarid Igaüks soovib oma väljavalitu eest parimal viisil hoolitseda ja pakkuda talle võimalikult head elu. Kindlustussummast võib abi olla äri stabiilsuse ja maksevõimekuse tagamisel.  Soovitame enne lepingu sõlmimist hoolikalt tutvuda kindlustuslepingu tingimustega ja vajadusel pidada nõu asjatundjaga. Kui sul on suurema summaga laen, eriti näiteks kodulaen, on võimalik elu kindlustamine laenujäägi ulatuses. Soodustatud isik on laenukindlustuse korral laenuandja. Seega peaksid kõik laenuvõtjad mõtlema sellele, et mis saab laenukohustusest siis, kui  laenuvõtja võime laen tagasi maksta väheneb või  kui laenuvõtja peaks ootamatult surema.

Elukindlustus - Swedbank

. Laenukindlustuse puhul tuleb silmas pidada, et kindlustussumma muutub seda väiksemaks, mida väiksem on laenujääk. Kaaslase ootamatu surm on emotsionaalselt raske. Selle kindlustusliigi puhul kehtib teenitud tulule ka tulumaks. Palume varuda aega ja püsivust, valmisolekut koos kindlustusandjaga töötamiseks.

Elu- ja õnnetusjuhtumikindlustus | ERGO kindlustus

. Laenud töötule Laen ilma töökohata Nutiajastul on populaarne töötada vabakutselisena virtuaalmaailmas või omada sissetulekuid teistest allikatest. Kindlustuse olemasolu säästab laenu käendajaid ja teiste tagatiste omanikke ootamatust väljaminekust. Õnnetusjuhtumikindlustust on võimalik osta küll koos elukindlustuse lepinguga, kuid seda on võimalik hankida ka täiesti eraldiseisvana.Garanteeritud intressiga elukindlustus – selle elukindlustusliigi puhul on tegemist omamoodi investeeringuga. Surmajuhtumi kindlustamisega tagatakse, et lepingus nimetatud soodustatud isik saaks toimetuleku- ja valuraha, mis võimaldab majanduslikult edasi toimetada, vaatamata peamise sissetuleku teenija surmast. Surmajuhtumi korral maksab kindlustusselts laenuandjale laenujäägi kokkulepitud summas ära, seega ei pea lähedased muretsema laenukohustuste pärast. Mida noorem on kindlustuslepingu sõlmija, seda soodsam on kindlustusmakse.Kriitilised haigused – selle katte korral hüvitatakse juhtumid, kus kindlustatu saab kriitiliselt viga. Majanduslikult võib olla raske nt ettevõttele ootamatute olukordadega toime tulla. Juhul kui kaotatud lähedane oli ka pere peamine sissetulekutooja, peavad paljud muretsema rahaasjade pärast. Voogesitus - odavam SMS laen

Märkused