Kas asjad teevad sind tõesti õnnelikuks?

Sa pole piisavalt ettevõtlikSarnaselt eelmisele punktile võib su rahalise ebaedu saladus peituda selles, et sa oled lihtsalt liiga passiivne. Kui me hoiame end Jumala ligi, kaitseb ta meid Kuradi ja deemonite eest. Jõukust ei saa mõõta mitte eurodes, vaid ajas. Robert Kiyosaki on lagedale tulnud selle põhimõttega. Hoiused, investeerimine ja ettevõtte alustamine on kõik head võimalused. Nii saavad mees ja naine hoolitseda beebi eest, kes neile sünnib. Me kõik kipume täiesti instinktiivselt tegema otsuseid, mis tunduvad esmapilgul mõistlikud, kuid tegelikult õõnestavad rahalist olukorda ikka ja jälle, tekitades frustreeriva kinnise ringi, kust väljapääsu ei näigi olevat. Seda sellepärast, et nad on tõugatud taevast alla maa peale. Ent kuigi deemoneid ei saa näha, püüavad nad siiski panna inimesi väga halbu asju tegema. Kui pead oma fantastilise puhkusereisiga uhkustama, tee seda tagasi tulles – sa ei või kunagi teada, kes sinu Facebooki „sõpradest” seda infot kurjasti ära võib kasutada!Rumalus nr. Seetõttu on endiselt üllatav, et enamik inimesi kasutab salasõnu, mille igaüks ära võib arvata. Sellepärast tõi Jumal hiiglaste ja kõigi kurjade inimeste hävitamiseks maa peale suure veeuputuse. Laen 24h parimad kiirlaenud. Jeesus on neist tugevam ja deemonid tunnevad tema ees hirmu. Suur Õpetaja ütles, et Kuradil ”ei ole tema üle mingit mõjuvõimu”. Inglitel on vale olla seksuaalvahekorras. Niisiis tuleb meil valvel olla, et Saatan ja ta deemonid meid ei petaks. Hoian finantsteemadel kätt pulsil ning jagan oma teadmisi ka sinuga, et sa saaksid saavutada parema rahalise olukorra ja teha parimaid otsuseid.

Praegusel ajal meeldib deemonitele see, kui inimesed ei allu Jumala seadustele, mis käivad seksuaalsuhete kohta. Pea meeles, et just sellised olid hiiglased, kelle isad olid deemonid. Need on asjad, mida teavad kõik, kes sind vähegi tunnevad. Naise suguelundit nimetatakse häbemeks. Uurime nüüd, kuidas nad püüavad muuta meid samasugusteks, nagu nad on ise.

Miks mustad valgustid teevad asju särama -

. Oluline on see, kuidas sa selle rahaga hakkama saad.Isegi, kui su naabril on suurem maja ja uuem auto ning kõige kallimad brändiriided, ei tähenda see, et ta on sinust jõukam. Nad isegi võivad surnud inimese häält järele teha. Nad põhjustavad praegu rohkem hädasid kui kunagi varem. Võib-olla oled sa töökohal passiivne ja ei võta initsiatiivi, võib-olla oled sa andekas mingil alal aga ei rakenda seda, võib-olla on sul häid ideid, mida sa ei kasuta. Kui inglid muutsid ennast inimesteks ja olid maa peal naistega seksuaalvahekorras, sündisid neile lapsed, kellest suureks kasvades said hiiglased. Sul ei ole investeeringuidInvesteerimine ei ole sugugi keeruline isegi algajana, ent ometi ei tee seda paljud. Nüüdisajal on mõned noored poisid ja tüdrukud seksuaalvahekorras, kuid see pole õige. Jumal tahab, et seksuaalsuhted oleksid üksnes teineteisega abielus oleva mehe ja naise vahel. Olevikus on küll raske hinnata võimalusi, kuid mõtle pigem sellele, mida toob elu siis, kui sa ei riskeeri pisut ja võimalusest ei haara. Sa ei haara võimalustestKõige rohkem kahetsetakse tulevikus minevaste võimaluste minnalaskmist. Kui sa ei suuda loobuda oma isiklike teemade Facebookis jagamisest, veendu vähemalt selles, et sinu teadaandeid näevad vaid su parimad sõbrad – ja mitte need, kellega oled enam-vähem juhututtav!Rumalus nr. Paari kuu pärast kaotatakse töö ning ehitatud õhulossid purunevad. Pärast veeuputust pole Jumal enam lasknud deemonitel inimeste sarnaseks saada. Surid ka kõik inimesed, kes Jumala sõna ei kuulanud. Kui sa kardad, et võid salasõna ära unustada, lisa sellele täht või number ning suurenda oma veebiprofiili turvalisust kas või niigi palju.Rumalus nr. Kui mingi teema puudutab vaid kahte inimest, on targem kasutada privaatsõnumeid, et neid sõnumeid näeksidki vaid need kaks inimest, mitte terve Facebooki sõprade hord. Mida sa peaksid tegelikult arvestama, on hinna ja kvaliteedi suhe. Kui sa neid sätteid õigeks ei sea, võib ükskõik kes sinu profiili näha, mitte ainult su sõbrad – võid sätteid korrigeerida ka nii, et sinu profiili näevad ainult valitud inimesed. Tegelikult aga on ning elades vaid palgapäeva ootuses ei saa sa mitte kunagi ei jõukaks ega õnnelikuks.Sellest tsüklist vabanemiseks pead sa hakkama otsima võimalusi lisaraha teenimiseks. Sa ei võta vastutust enda tegude eestOn lohutav mõelda sellele, et palk on madal, sest tööandja ei tõsta palka. Sa elad palgapäevast palgapäevaniSiinkohal võid mõelda, et polegi ju teist valikut. Deemonid on pannud paljusid inimesi uskuma kummitusi. Oma tuleviku ignoreerimine aga kaevab sulle lihtsalt aina sügavama augu.

Jeesus on deemonitest tugevam. Miks on lastel hea seda teada?

. Sa parandad oma elujärge kiiremini, kui sa jõuad raha teenidaLeitakse hea töö, kolitakse kohe suuremasse korterisse, võetakse kallim liising ja elatakse nö nagu kuninga kassid. Internetilaen sivus laen. Jehoova lõi need kehaosad selleks, et neid kasutataks kindlal eesmärgil, millest võivad rõõmu tunda üksnes abielus inimesed. Et aga päästa neid mõningaid inimesi, kes tegid seda, mis õige, lasi Jumal ehitada Noal võimsa laeva. Odavam hind ei pruugi alati olla parim valik!Me teeme kõik vahel rumalaid rahalisi otsuseid, ent loodetavasti aitavad need mõtted sul tulevikus vältida mõningaid halbu otsuseid! Viktoria Krusenvald Financer.com Eesti toimetaja. Nad olid väga kurjad ja tegid inimestele haiget. Me võime aga kindlad olla, et nad on olemas. Ekspressraha laenu refinantseerimine tagatiseta. Kas asjad teevad sind tõesti õnnelikuks. Kuid praegu tunnevad nad hirmu, sest nad teavad, et Jumal karistab neid tehtud kurja eest. Mida nooremana hakata raha säästma, seda kindlam on su pensionipõlv.

EI TEA, KAS ÜLDSE ARMASTASIN SIND -

. Sul ei ole hädaabisäästeSarnaselt pensionipõlveks säästmisele kipuvad inimesed unustama ka erijuhtumite jaoks raha kõrvale panemise. Mõtle ükskõik millisele laenule – need toimivad samamoodi. Pärast seda võib ema kõhus beebi kasvama hakata. Samuti meeldib deemonitele inimesi hirmutada. Sel moel petavad deemonid paljusid inimesi uskuma, et surnud elavad edasi ja saavad elavatega rääkida. KASUTUSTINGIMUSED  |  ANDMEKAITSETINGIMUSED. Deemonitel on aga hea meel, kui inimesed teevad seda, mida Jehoova on keelanud. Tegelikult on aga deemonid pahad. Vägivald on see, kui inimesed on kurjad ja teevad teistele haiget. Ütlematagi on selge, et pidutsemiseks ei tohiks laenu võtta. Näiteks deemonitele meeldib, kui poiss ja tüdruk puudutavad teineteise peenist või häbet. Kustav Kaljurand - Part 3. Laenu võttes , et sul on tulevikus raha maksete tegemiseks. Sa võtad laenu siis, kui sul ei ole seda tegelikult vajaTänapäeva maailmas on laenu taotlemine lihtsalt niivõrd lihtne, et me ei kipu teinekord mõtlemagi, kas laenu võtmine on tõesti vajalik. Mõnikord nad teesklevad, et nad on surnud inimesed. Selle asemel et oma lahkumisest Facebooki kaudu teada anda, võiksid riputada uksele sildi, mis ütleb: „Meid ei ole järgmisel nädalal kodus!” Vargad oleksid sulle tänulikud. Nad ei saanud aga enam olla Jumala inglid ja nii said neist Saatana inglid ehk deemonid

Märkused