Kiirlaenu firmade kontorid, viivise arvutamine intressiga

Isikukoodi, pangakontonumbri jms abil võetakse tegelikult hoopis kiirlaen, mis öeldakse olevat sõbralt või tuttavalt. Mõnel ettekäändel minnakse koos panka ja tehakse tühi arvelduskonto, mille internetipanga koodid jäävad petturi kätte.

Kiirlaenuandjate reklaamimisele seatakse päitsed.

. Lubatakse aidata isikut, kes e-maailmas hästi ei orienteeru.

Uurimus: SMS-laenu firmad on oodatust vähem tulusad - Tarbija

. Annan laenu ka arestitud kinnisvarale laen ettevõtjale.

Laenud ilma tagatiseta eraisikutele kuni 10 000 euro 15.

. Pettur saab suurema osa rahast kätte, tagasi maksmise nõue jääb ohvrile. Nimelt ei saanud pidada Swedbank võimalikuks klientide andmeid avalikustada, Eestis puudus aga järelevalve organ, kellel oleks olnud õigus selliseid andmeid pankadelt välja nõuda. See reklaam ei tohiks jätta muljet, et laenu võtmine on riskiteta ja väga lihtne variant finantsmurede lahendamiseks, ega kallutada inimesi läbimõtlematutele laenuvõtmisele. Helistatakse kuulutuste saidil ilmuva müügikuulutusele ja küsitakse isiku andmeid maksmiseks. aasta jaanuaris sai meedia tähelepanu Swedbanki avalikustatud ja võlanõustajate väitel üsna levinud tava taodleda kiirlaene laste pangakontodele, kui vanema enda pangakontod on võlgnevuste tõttu blokeerinud. Arve tegelik omanik ei oska kahtlustada midagi, kuna kontol pole raha, pettur aga võtab selle abil välja kiirlaenu.

Küsitakse luba kasutada teise inimese pangakontot ülekande jaoks, kuid tegelikult võetakse selle abil välja kiirlaen.

Kiirlaenu firmade kontorid; viivise arvutamine intressiga

. Kiirlaenu firmade kontorid, viivise arvutamine intressiga. Kuigi mitme kiirlaenuandja firma esindajad kinnitasid, et sellist laenamist ei lubata, ei olnud laiemal avalikkusel võimalik teada saada, mis firmad sellistel tingimustel laene annavad. Selles lõikes sätestatut kohaldatakse ka VÕS  nimetatud tarbijakrediidi lepingute reklaamile. Küsitakse abi, kuna väidetavalt olevat kaotatud dokumendid ja rahakott ja sõber saaks kanda raha aitaja arvele, kui ta selle pangaautomaadist välja võtab ja ise kätte annab. Seejärel helistatakse müüjale tagasi ja öeldakse, et kogemata kanti üle rohkem ning palutakse ülejäänud tagasi maksta. Miniredit Kredit 24. Saadud isikuandmete abil võetakse kiirlaenu. Kiirlaenu firmade kontorid, viivise arvutamine intressiga

Märkused