Kiirlaenude , tarbimislaenude, krediitkaartide ja liisingute igakuine koormus rahakotile võib muutuda ajapikku liiga raskeks, eriti kui peaks juhtuma, et ka sissetulekud vähenevad

Sellest hoolimata tasuks kiirlaenude puhul arvestada, et laenusumma tuleks tagasi maksta pigem lühema aja jooksul.

Kiirlaenud - SinuRaha

. Laenud kinnisvara.eest laenud netopalk. Tagatisega laenu puhul on neil aga võimalik realiseerida tagatisvara ja niiviisi oma investeering sinu laenu tagasi teenida. Meie lehel saad tutvuda erinevate laenuliikidega ning leida enda jaoks kõige mõistlikum lahendus, olgu su rahavajadus väike või suur. Juhul, kui sa ei maksa laenu tagasi, ei ole laenufirmal teha muud, kui proovida seda sisse nõuda. Kõige tüüpilisem kiirlaenu suurus on siiski alla tuhande euro. Laenuandja kontrollib taotleja maksevõimekust iga kord uuesti, et veenduda taotleja maksevõimekuses. ei ole enam laenud, mis tuleb tagasi maksta kuu aja jooksul – nende haare on muutunud niivõrd laiaks, et pole enam sugugi ebatavaline leida , mille summa ulatub tuhande euroni ning mida saab ka tagasi maksta näiteks poole aasta jooksul. Kiirlaenude , tarbimislaenude, krediitkaartide ja liisingute igakuine koormus rahakotile võib muutuda ajapikku liiga raskeks, eriti kui peaks juhtuma, et ka sissetulekud vähenevad. Positiivse külje pealt ei kaasne kiirlaenude taotlemisega mingeid muid kulusid. Kiirlaen pangakonto väljavõtteta, laenuandja geldex. kiirlaenud kuigi suured, ent siiski võib laenusumma ulatuda parimal juhul ka paari tuhande euroni. See on täiesti mõistetav – tagatiseta laen on laenufirma jaoks lihtsalt riskantsem. Erinevalt tagatislaenudest ei ole kiirlaenudel tavaliselt lepingutasusid ega muid fikseeritud tasusid. Laenates pisut suurema summa on aga võimalik, et laenu tagasimakse periood on lausa aasta. väikelaen ega muu laenuliik ei suuda konkureerida kiirlaenude kiirusega, ent sellest veelgi olulisemad on muud asjaolud nagu näiteks võrdlemisi mitmekesised laenusummad ja tagasimakse perioodid.

Miinimumpiiri osas ollakse aga väga paindlikud. kiirlaen on lühiajaline laen, mis tähendab, et üldiselt tuleks kiirlaen tagasi maksta paari kuu jooksul.

Kiirlaenud | Kiirlaen |

.

Kodulehekülg -

.

Kiirlaen soodsalt uutele ja püsiklientidele |

Märkused