Kuidas motiveerida end rohkem raha säästma

Tekst: Merilin Piirsalu Fotod: Shutterstock.com. Kuidas motiveerida end rohkem raha säästma. See ei pea olema suur asi, aga ära osta iga kord endale preemiaks pirukat või saiakest. Hoia sõpru kindlasti kursis ka oma pingutuste ja edusammudega. Põneva maitsega tee või smuuti on kindlasti parem valik.

Mõtle enda jaoks välja mõni mõnus protseduur, tegevus või uus ese, mille pärast trenni minna. Olgu see siis parem aeg jooksudistantsil, kergem keha või lihtsalt mõnusam enesetunne. Aga ära unusta, et eesmärk peab olema realistlik, muidu võib sellel olla hoopis vastupidine mõju. Väga kiire - Tartu laenud. Leia ala, mis sulle meeldib Kui sa sunnid ennast tegema midagi, mis sulle üldse ei meeldi, siis on kindel, et sellel alal sa kaua vastu ei pea. Räägi lähedastele ja sõpradele oma otsusest või anna teada sotsiaalmeedias, et oled otsustanud hakata trenni tegema.

Kuidas lisaks palgale end motiveerida.

.

19 viisi, kuidas sundida end tegema asju, mida sa üldse.

. Kui tunned, et täna ei viitsi trenni minna, siis tuleta meelde, mis on sinu eesmärk, ja sisenda endale, et saad sellega hakkama.. Aasta alguses hakkame sageli uue õhinaga trenni tegema, aga kahjuks võib see tuhin õige varsti otsa saada. Sea endale eesmärk, mis just sind motiveerib, ja pea seda meeles. Eesmärgid panevad meid elus liikuma ja aitavad motiveerida.

Kuidas motiveerida end kodus trenni tegema? - Tervis.

. Panime kirja mõned motivatsiooninipid, mis aitavad trennivaimustusel kestma jääda. Kui vaja, jaga suur eesmärk väiksemateks. Omalaen rahvusvaheline laen Bondora. Kuidas motiveerida end rohkem raha säästma. Kirjuta eesmärgid üles ja hoia nende täitmisel silma peal.  Räägi oma plaanidest Kui mõtled ainult endamisi, et hakkad jälle trennis käima, on võimalus oma lubadus „unustada“ palju suurem kui siis, kui räägid oma plaanidest ka teistele.

Kuidas motiveerida end suvel trenni tegema? - Tervis

. Eriti nendel päevadel, kui laiskus on sind diivanile naelutanud. Leia endale trenn, mida sa tõepoolest naudid ja mille tegemine ei tundu kohustusena, vaid tekitab pigem tunde, et sa ei jõua ära oodata, millal jälle saab. Kui trenni on mõnus teha, siis ei teki kiusatust seda vahele jätta. Uused kiirlaenud laenu kiirelt

Märkused