Kuidas säästa raha tudengina?

Vali odavaimad operaatorid. Unusta selle raha kulutamise võimalus, aastaga koguneb paras summa, ja saad endale näiteks soojamaa reisi lubada. Kuidas säästa raha tudengina. Ära jäta tubades tulesid põlema, kui keegi seal ei viibi. Ära jäta midagi kirja panemata. Tee parem jalutuskäik, või kasuta ühistransporti, hoiad kokku nii raha, kui aega. Väldi alkoholi, ela end välja tantsides, mitte joobes olles. Väikeste laste riideid uutena ostes võib olla kulukas, kuna lapsed kasvavad kiiresti. Igal palgapäeval pane kõrvale mingi osa raha. Kas märkad, et kulutad palju ebaolulisele. Korralda lastele parem lõbus piknik, või matk metsas.Klubis ostetud kokteilid maksavad mitmeid kordi rohkem tavahinnast. Second-hand kauplused pakuvad väga korralikku valikut. Õhtusöök sõbrannaga, kinopilet, toit, jook, arved, bensiin - kõik, millele raha kulutad. Neid maksad täpselt nii palju, kui kulutad.Lülita välja alati soojendusradiaatorid või muud kliima- ja elektriseadmed, kui kodust lahkud.

Madis Müüriga idufirmadesse investeerimisest

. Laenud eraisikte vahel, ise pankur EE. Märgi üles oma igapäevased kulud. Loo sellele eraldi varukonto, või kogu raha inimese kätte, keda usaldad. Uuri natuke veebisaitidel, kus inimesed kasutatud, korralikke asju müüvad ja vahetavad, võid väga hea leiu otsa sattuda. Kõik arved maksa korralikult ja tähtaegselt. Kui tekib vajadus uute riiete või mõne mööblieseme järele, siis oota allahindlusi. Pidutse mõõdukamalt.Kinos ostetud popkorn ja cola pluss kinopilet. Ära osta midagi, mis sul niisama kappi jääb, mida ei tarbi ja pead hiljem ära viskama.Selgita välja odavaimad toidupoed. Väldi lühikese distantsilisi autosõite ja üleüldse sõida autoga võimalikult vähe. Kuidas säästa raha tudengina. Nii saad alati hea ülevaate kogu vabast rahast.

Käi poes täis kõhuga, nii ei kuhja sa toidukorvi üleliigsete toiduainetega. Kaalu ka perepakkettide koostamist, mis sisaldavad vaid ühte kuumakset. Analüüsi, mida saaksid muuta. Vaata järele, kellega kõige enam lobisema kipud, ja mõtle, kas ikka on vajadust. Aastaga aga nii palju, et võiksid endale koju oma espresso masina soetada. Maanteel ja linnas kasuta säästlikku sõiduviisi, see tähendab, ära ületa kiirust ja väldi järske manöövreid ning pidurdusi. Laenud kuni 10000 EUR, laen pulmadeks. Osta säästupakke, näiteks mitmekilosed pesupulbrid, seebid, või hommikuhelbed. Parem laenuta dvd, kutsu sõbrad külla ning ostke kamba peale snäkk - mugavam ja soodsam.Kontserdipiletid osta odavamalt, eelmüügist.Väldi kärarikkaid lõbustusparke, mis neelavad raha ja on ohtlikud. Reisillaen SMS laen maksehairetega

Märkused