Kumb on parem: olla iseenda boss või töötada kellegi teise heaks?

Usu, selle kreemi võid ja oma uue koju tualettlauale soetada. Minu hirmud, et äkki on töökaotus ja ei jõua enam laenu maksta, äkki läheb auto katki ja ei pääse kuskile, äkki hakkab häirima ja käib ülejõu pooleliolev maja, äkki ütleb tervis ülesse ja maja on hoopis koormaks, kütus on kallis ja aina kallineb jne. Sinule sobib ainult majas toimetamine, aga mehele, kui lapsed on siis kas ka lastele. Mul oleks ilmselt samuti, kuigi olen selle sõna tegeliku tähenduse minetanud. Oma siiski niikaua ka poleks, kuni pangalaenu makstakse, aga see on siiski erinev olukord. Aga kui peas kõikvõimalikud variandid läbi mõelda siis pole nad nii hirmsad midagi kui eemalt paistavad. See on päris kindel, et olen pigem majainimene. Kumb on parem: olla iseenda boss või töötada kellegi teise heaks. see muudab pisut asja, aga mina ikkagi ostaks oma, lihtsalt tunneks end vabamana ja kindlamana. Aasta aega panete rangelt kõrvale oma võimaliku laenumakse summa – siis on näha, kas te reaalselt ka sellega toime tulete. Ütleme, et ei saa nii palju laenu, et osta korralik maja ja heasse asukohta. Kõik Tähekesed olid ära mõistststud, vihikud täis joonistatud, Rubiku kuubik sadu kordi kokku pandud.. Just tahakski olla võimalikult iseseisev ja, et kuumaks ei oleks nii suur, et hätta jääda võiks. Ehitusmaterjalide pärast vaid ei muretse, sest on tutvuseid, kust saab poolmuidu jääke. Olen selline tõesti, et kui midagi osta tahan, siis ostan. Nii mõtlen ma ise ja muidugi on paha tunne ka, et olekski nagu puuk. Pinna võib muidugi üles öelda sellegipoolest, kui tahab. Minul olid kõik võimalused ja ikkagi valisin maakoha linnast välja, kus maja vajas lõpuni ehitamist. Eriti veel siis, kui üks pool pole valmis maja nimel kõikidest siiamaani olnud hüvedest loobuma. Kommunaalkulud on köömes nende kulude kõrval, mis tekivad elades mitte just parima kvaliteediga majas. Nüüd olen endale täpselt aru andnud, mida ja kui palju vajan ja viitsin. nooohhh nii ei saa üldse elada kui kõike karta. Mees tahab ka majas elada, et oleme ühes paadis ses suhtes. Kunagi majas elades ei kiskunud nii palju käima. Kõrvale raha ka ei korja, sest ei suuda seinte vahel koguaeg istuda ja kui kuskile minna, kulub ka raha, et kulutamegi vaba raha reisidele, väljasõitudele jne. Olen eelnevalt majas elanud ja meeldib “näpud mullas” elu. Elamine on väike ka ja see häirib. Lahedad puugid teemaalgataja- ja sinusugused – elavad lihtsalt aastaid kusagil kellegi kukil, lisaks veel virisevad, ei ole ikka piisavalt hea ja soodne ja oma. Pärandi jätmise pärast küll midagi ei tee, lapsed ei pruugi tahtagi su maja. Soovin võtta laenu sinuraha24.ee. Tegemist on ka üsna raske puberteediga, kes võib hakata oma sellist kodu häbenema.

Meil on siin alevis küll jah neid nõukaaegseid garaažikomplekse, aga seal istuvad ja komplekteerivad uut valitsust kokku pigem vanemad taadid ja nende sootud-eatud penid. Võiks olla ka maad, et saaks midagi kasvatada. Eriti kui polegi vaja üksi ja saate jätkata koos. Noortele/ keskealistele taoline asi pole küll külge hakanud. Peenrad lasin kinni kasvada, kurki-tomatit-paprikat-tšillit-baklažaani ja suvikõrvitsat kasvatan, pisut lilli ka, rohkem ei näe mõtet. Asukoht on kehvem, aga PÄRIS OMA kaalub selle üles. Noored/keskealised taolise vegeteerimisega küll eu tegele. Arvelduslaen maksimaalne intressimäär. Kas elada edasi lähisugulase korteris, kus üüri maksma ei pea, aga teeb tuska, et oma päris isiklikku kodu ei ole ja ei taha ka võõrasse koju palju panustada. Mina näen plussi siiski seda, et oma asi, et kas ehitada ja kui palju ja ise saab reguleerida kommunaalkulusid, mida korteris ei saa. Suurt laenu tegelikult ei taha ka. Eks sa otsusta ise, kas olulisem on uus kreem või oma kodu. Teine variant, et osta linnast eemale mingi soodsam sara, mida aegamööda kõpitseda, et vähemalt on oma, on lastele midagi pärandada ja pole igav. Aga oleneb muidugi ka pere suurusest, töökoha asukohast jmt Please wait. Eks see sõltub ikka inimesest: kui hobiks on garaažist istumine või toas vingumine, siis on muidugi igav. Ostu planeerides arvesta ainult iseendaga, kas sina üksi tuleksid toime ja kuidas. Mul kah üks räägib, kuidas tema kunagi elas ja tegi, täna samas olukorras ei suuda ta käituda samamoodi, mis sest, et tahaks. Muidu võib see kõrgelt kukkumine väga valus olla, kui enam pole varianti, kui laenu maksta ja ei saa järsku enam väljas käia ja lisaks veel logistika jms mured. Minu mehe hobid on kokandus, ristsõnad-mälumängud, ehitamine, filmid, vähesel määral fotograafia. Veel on suurem murekoht suurem laps, kes on harjunud linnaeluga, sõbrannad kõik lähedal, kool ka ja ega ta pole maaelust vaimustuses. Vot see on tõesti arusaamatu. Mitte et ma kurja kraaksuks, aga isegi vanematega minnakse tülli. Peaksite mehega nö maha istuma ja selle otsuse ära tegema. Mees tahaks garaaži, kus autosid putitada ja muid meeste hobisid pidada. Kuidas tänapäeval saab igav olla – müstika! Please wait. Muidu sellega olen küll päri, et Eesti elu ongi masendav. Vat siis oligi viimased päevad nii igav, et hakka või põrandalt linoleumi rullitõmbumist vaatama. Ei taha kellelegi võlgu olla ja tõesti oleks vaja oma.

LED või säästupirn - kumb on parem? | Keskkond | ERR

. Püüdsin sel ajal võimalikult palju säästa. Algul olin vasikavaimustuses: tegun oeenraid, istutasin, kaevasin, möllasin, tegin hoidiseid jne. Tegelen hetkel sellega, et talle selgeks teha, et tal ei ole nii kalleid vaja, aga teistel on ja ta ei saa erineda. On ka tühjalt seisnud korter, et pole keegi teine omaniku eest ka kommunaale maksnud. Siis oli uks lahti ja kasvõi niisama õues istumine, peenraid tegin ja olingi palju õues. Ulmeline paistab pigem see, kuidas imimesel puudub iseloom, õigemini prioriteedid ta enda unistustes. Polnud seegi plaan, et ema korterisse kolisin. Meil on siin alevus küll jah neid nõukaaegseid garaažikomplekse, aga seal istuvad ja komplekteerivad uut valitsust kokku pigem vabemad taadid ja nende sootud-eatud penid. Kumb on parem: olla iseenda boss või töötada kellegi teise heaks. Korteris on ropult igav ja suhe kannatab, sest läheb suhe igavusest ja kitsast elamispinnast pingeliseks mõlemal. Ühistu remondikulud on ka nii suured, et kisub sinna sara väikelaenu kuumakse poole vaikselt juba. Paljud hurraaga maale kolinud on paari aasta pärast linnas tagasi. Ja kuigi on suur kuur-tööruum ja palju tööriistu ning “putitamist” on isegi õppinud kunagi, siis nii kummalist hobi ei kujuta nagu ettegi, et inimene veedaks oma vaba aja kuskil kuuris/ garaažis. Boonusena peaks teil tekkima suht korralik tagavara, mis annab hea stardipaugu maja remondiks. Selle kohta lugesin kusagilt ühe ütlemise: olgu lehm või kassisuurune ja piima lusikatäis, aga see on oma ja mitte laenuks. Pigem naudin vabadust ajal, kui ümbruskaudsed muudkui rohivad, kastavad, kiruvad ilma jne. Miinused muidugi, et lõputu ehitamine, kulub veel rohkem raha ja logistika on tülikas ja keerulisem. Oleks lisatagatise võimalus, aga ei taha seda varianti kasutada. Tol hetkel oli elus raske seis ja see võimalus oli. P.S Ise elan linnast väljas juba aastakümneid, aga mõne kilomeetri kaugusel ainult linnapiirist. Krediit firmale kiir laen.ee. Kõik vajab putitamist, kõik nõuab raha. Muidugi lähevad asjad vahepeal nihu, siis vaja vaadata mis nüüd edasi teha. Spetsialisti palkamist, kui ise ei ole piisavalt osav. Lihtsalt mul on hirmud ilmselt nii suured, et ma ei julge suuremaid samme enam ette võtta, sest elus näinud korduvalt, et plaanid kipuvad luhtuma, valed valikud, pettumused ja enesesüüdistused. Ta ei taha, aga oleks vast tõesti kõigile parem, kui ta saaks hoopis korteri üürile anda ja üüriraha saada. Peenrad lasin kinni kasvada, kurki-tomatit-paprikat-tšillit-baklažaani ja suvikõrvitsat kadvatan, pisut lilli ka, rohkem ei viitsi. Siis näete, kas olete üldse võimelised rihma koomale tõmbama ja eesmärgi nimel reaalselt pingutama või on tegu soovunelmaga, et “oma majas me ei tahagi kuskile minna”. Ei meeldi see olukord mõlemale. Olgugi, et on natuke selline käsi peseb kätt ka. Laps tahab oma iphone ja uusi tosse niikuinii. Aja jooksul saab sellest sarast vastavalt võimalustele väga mugava elamise kohandada.

Kumb on parem - kas olla vallaline või suhtes? Vaata siit.

. Mingeid garaaži-hobisid tal küll ei ole, pole ka tutvusringkonnas kellelgi. On olnud paremaid-halvemaid aegu, aga loodus ümberringi kaalub kõik üles. Pigem naudin vabadust ahal, kui ümbruskaudsed muudkui rohivad, kastavad, kiruvad ilma jne. Parandan siis end, et ENAM edaspidi ei taha, aga on tehtud. Mina hangiks kindlasti oma, kasvõi väikese. Need puugid on kasulikud ka korteriomanikule, sest üürilised selliseid suuri ja kalleid töid korteris ilmselt ei oleks teinud ja omanikule just meeldib, et omad elavad sees, mitte võõrad. Aga kui oled loomult mugav ja linnaelu armastav, siis pigem koguks mõnda aega tasuta elades sissemaksuks ning ostaks OMA korteri. Majas on odav siis, kui on maaküte ja korralikult ehitatud uus maja. See, et oma maja ongi ainus hobi ja millegi muu peale enam raha ei kulu, on unelm. Linnas sellist varianti ei ole. Algul olin vasikavaimustuses: tegun peenraid, istutasin, kaevasin, möllasin, tegin hoidiseid jne.

Karma või Mavic, kumb uus droon on parem? | Digigeenius

. 15000 eurone laen kiirlaenud võlgnikele. Lisaks kulub mul enda tervise peale palju raha. Ka sinu mees ei tahaks võibolla sõltuda ämmast, kuigi ta ei pruugi seda sõnades väljendada. Kindlustunde annab muidugu sõna “oma”, aga et selleni jõuda, tuleb tõenäoliselt tõesti valida mõningane kokkuhoiupoliitika, st eespoolne soovitus on hea – koguda tasuta elamise ajal võimalikult palju raha.

Märkused