Monestro

Mellen Gi ft. Monestro - Save Me (Video Edit) | #TBILISICASUAL

. Kui oksjon lõppeb edukalt, makstakse laen koheselt laenutaotleja kontole Monestros, kust saab raha kanda oma personaalsele pangakontole.

Monestro - P2P Lending

. Kiiroksjonitel fikseeritud intress – laenu ajal ei teki üllatusmomente. Samal ajal võimalus aidata inimesi, kes vajavad raha. We have built an automatic risk assessment system to find segments in the loan market which risk is overrated by market participants and therefore represent attractive investment opportunities. Remondilaen aitab kodu korda teha. The Monestro team combines long-term banking expertise and todays top-level IT knowledge of financial and payment systems. Samal ajal tahame seeläbi teha investeerimise nii lihtsaks, kui võimalik. Hea tuluallikas ja stabiilne sissetulek. Monestro. Lihtne ja mugav Online lahendus.

MONESTRO P2P OÜ (12651582) - Ülevaade @

. Laenu saamiseks tuleb end portaalis registreerida ja täita laenutaotlus endale sobivatel tingimustel – muu hulgas tuleb ära märkida minimaalne ja maksimaalne laenusumma, maksimaalne intress ja oksjoni lõpptähtaeg. Investing through Monestro is easy and with the help of available tools a well-diversified investment portfolio with a secure monthly income can automatically be created. Turvaline tehniline lahendus. Intress kujuneb oksjoni käigus ja võib osutuda väga madalaks. Ei mingeid varjatud kulusid – kõik laenuga kaasnevad kulud on selgelt välja toodud Monestro koduleheküljel. Monestro. Laen kiiresti kontole bürokraatiale omaste protseduurideta. For investors, we offer the opportunity to invest directly, with clear and transparent commissions, in loans with attractive returns. Laen madalama intressiga – tähtajalisel oksjonil teevad investorid intressimäärale pakkumisi, et see kujuneks võimalikult madal. Mõtle oma otsus hoolikalt läbi ja tutvu laenulepingu tingimustega laenuandja koduleheküljel ning vajadusel pea nõu asjatundjatega.Heaintress.ee portaalis kasutatavad andmed pärinevad algallikatest, ehk on saadud vastavatelt teenusepakkujatelt avaliku teabena. Intressimäära võid valida ise. Vali laenamiseks oma rahakotile sobiv laenuperiood. Krediidiskoori ja varasemat maksekäitumist arvesse võttes analüüsib Monestro saadud andmeid ja sobivuse korral saadab taotluse oksjonile, kus investorid saavad teha pakkumisi..

Eripakkumised on siin! Laenusaajale: Võid laenata piisava summa endale sobivatel tingimustel. Mida kõrgem skoor, seda kõrgem risk.

Monestro -

. Riskide hajutamiseks võib kasutada automaatset investeerimisvahendit Autoinvest, mis aitab investeerida korraga mitmesse erinevasse laenu ja seeläbi riske hajutada. Kõigi laenajate kohta on nähtav krediidiskoor, mis on arvutatud arvesse võttes laenu parameetreid, kliendi isikuandmeid, muudest allikatest kogutud andmeid ja kliendi varasemat maksekäitumist

Märkused