Nordic Hypo

“Meie portfelli kuuluvad ehitus- ja kinnisvarafirmad, põllumajandusettevõtted, kaubandusfirmad ja erinevad teenusepakkujad,” lisas ta.“Läheneme klientidele personaalselt ning laenu väljastamise otsustusprotsess toimub päeva jooksul.

Hüpoteeklaen ehk kinnisvaralaen - Nordic Hypo AS

. Rannik soovitab finantspartneri valikul kindlasti taustakontrolli teha. aasta märtsis finantsinspektsioonilt hüpoteekkrediidiandja tegevusloa. Kuid pangad soovivad näha ühtlast tuluvoogu,” märkis Tikk.“Kui raha on vaja kevadiseks külviks, siis selle jaoks ei tasu oma maad maha müüa, kuna selle väärtus kasvab ajas. Meie leiame talle kiirelt lahenduse,” selgitas Nordic Hypo juhatuse liige Heikki Rannik.Nordic Hypo klientide hulgas on palju põllumajandusettevõtteid, kelle sissetulekud on hooajalised. Suuremate finantseerijate puhul võib selleks aega kuluda üks kuni kaks nädalat. Ettevõtte laenud on üldiselt aasta või kahe pikkused,” lisas Tikk.

“Nad jõuavad meie juurde, kuna saame pakkuda personaalset lähenemist ja arvestada, et põllumeeste tulud on sesoonsed. Kuid kui kaupmehel on vaja homme kaup välja osta, siis tal pole võimalik kaks nädalat oodata.

Nordic Hypo laenud annavad väikefirmade tegemistele hoogu

. Vajaduse korral saab maa tagatisel laenu võtta,” soovitas Rannik.

NORDIC HYPO AS (11881110) E-Krediidiinfo

. Hüpoteeklaen ehk kinnisvaralaen on laen, mille tagatiseks on kinnisvara, näiteks korter, maja, suvila, maa, põllumaa või mets. Nipid raha säästmiseks värske abielupaarina. Nordic Hypo. Nordea ja DNB panga ühinemine – mida see kaasa toob?. Nordic Hypo

Märkused