Nutikas ventilatsiooniseade aitab luua energiasäästliku kodu

Rakendusuuringute elluviimise tulemusel kasvab TA asutuste ja ettevõtete koostööprojektide arv ja tulemuslikkus ning ettevõtted saavad toote/teenuse edasiseks arendamiseks vajalikku informatsiooni, oskusteavet ja tehnoloogilisi lahendusi. Lase sel kõigel veidi praadida ja lisa natuke vett.

Nutikas Arvutiabi – – Arvutite hooldus ja müük

. Nutikas ventilatsiooniseade aitab luua energiasäästliku kodu. Tootearenduse tulemusel saavad ettevõtted oma toote/teenuse prototüübi testitud toimimiskeskkonnas, viimistleda ja kvalifitseerida süsteeme ning testida toodet/teenust reaalselt eksisteerival kujul toimimiskeskkonnas.

Nutika spetsialiseerumise rakendusuuringud | SA Archimedes.

. Haki peale natuke rohelist, näiteks lehtpeterselli, või pane maitseainetopsist kuivatatud varianti. Lisa väiksemaks lõigatud porgand ja kapsas. Pane suur pott tulele, vala poti põhja mehine ports oliiviõli, haki sinna sisse sellerivars, prae läbi.. Taotleja võib projekti kaasata partnereid.

Nutikas Peni

. Geldexi koostööpartnerid laenukalkulaatir. Taotlusvormi lisana tuleb esitada ettevõtluspartneri  projektis osalemise ja rahalise panuse kohta. Laen maa tagatisel laen alates 19. Sega ja keeda, kuni kartul pehme, maitse ja maitsesta vajadusel.

ÕHTUSÖÖGI KIIRABI - mehelikult nutikas ÜHEPAJATOIT.

.

Märkused