Refinantseerimine tagatiseta smslaenud

Ma kahtlen kas selliselt on võimalik laenu saada. Ilmselt on sellise skeemi puhul oluline ehitaja usaldusväärsus panga silmis.[/tsitaat] Ehk siis ikkagi käib etapikaupa. Tagatist peab olema rohkem. Saab ka ühe lepingu alusel algusest lõpuni kõik valmis teha ja siis pole vaja mingit jupitamist. [/tsitaat] Ei käi etapi kaupa. Me müüsime krundi maha ja ostsime maja osaliselt laenuga. Ja see protsent pole mitte krundi hinnast, vaid ikka kogu projekti hinnast, vastasel juhul poleks eriti võimalik hakata midagi ehitama. Krundile tuleb lasta lihtsalt hindamisakt teha. Ei käinud asi nii, et kõigepealt tehti leping poolele summale ja pärast maja pealt vaadatakse, kas antakse juurde või mitte. Laenu väljastamise aluseks oli ehitusprojekti põhjal tehtud hindamisakt. Meie kui kliendid ei vaheta pangaga enam mingeid dokumente. Refinantseerimine tagatiseta smslaenud. Võimalus on ka, et ehitad osa valmis ja siis võtad laenu. Intress kordades madalam kui väikelaenul, aga eeldab kulutusi notaris ja hüpoteegi seadmist kinnisvarale.

Laenu refinantseerimine

.

Aga iga etapiga saad raha juurde küsida. Kiirlaen 900 eur taotle laenu maksehäire. Muud laenud olid väga kõrge %. Ja eeldab muidugi Rootsi panku. Ning igat etappi käid pangas eraldi dokumenteerimas ja seejärel saad raha juurde. lihtsalt ehitaja esitab arve ja pank teeb ülekande selle esialgse lepingu alusel, mis on sõlmitud täissummale. Ilmselt on sellise skeemi puhul oluline ehitaja usaldusväärsus panga silmis. Swedbankis küll mitte.[/tsitaat] Seda ma ju ütlesingi, et peab olema kas omafinantseering või lisatagatis. Nordeas olid jah sellised tingimused, et omavahenditega peab karbi püsti saama või lisatagatise otsima ehituse ajaks, Swedis seda ei nõutud. Just Swedbankis nii meil oligi. Paljud inimesed võtavad maja ehitamiseks laenu kinnistule, kus midagi veel pole. Võimalusi on palju ja erinevaid. Maja ei pea ehitama jupikaupa. Ütlesin ju, et leping tehti kohe täissummale ja mingeid vahehindamisi pole vaja teha.

LAENUDE REFINANTSEERIMINE: vaheta kallis laen odavama vastu

. Täpselt sama, mis iga muu kinnisvara puhul, aga lihtsalt üks on reaalselt olemas, teine eksisteerib paberil. Laenuga krundi ostmisel ei tohiks ka loogiliselt võttes mingit probleemi tekkida, kui vajalik omafinantseering on olemas. Kui veel krundil ei ole midagi, siis saad suhteliselt väikese % alustamiseks. Maja ehitamiseks antakse laenu etapi kaupa. Kui vundament tehtud, lased uuesti hinnata ning antakse siis juurde järgmiseks etapiks jne. Me müüsime krundi maha ja ostsime maja osaliselt laenuga.[/tsitaat] Ei olnud meil mingit muud tagatist. Maja soovime ehitama hakata alles kahe aasta pärast.

- Home | Facebook

. Summa oli ENNE ehitust kokku lepitud. Oluline on lihtsalt hindamisakti olemasolu valmivale projektile ja see eeldab lepingut ühe ehitajaga. Eelmisel kevadel lõpetasid me sõbrad majaehituse, võtsid laenu Nordeast ja oli neil ka täpselt sama : mingi osa tehtud – said juurde ehk etapikaupa maksti laenu juurde. Etappidena on mõistlik lasta pangal väljamaksed teha eelkõige seepärast, et ehitus võtab aega ja pole mõtet hakata kohe täissummalt intresse maksma. Ülejäänud osale peab olema kas omafinantseering või lisatagatis

Märkused